Gruboziarnista sól do pielęgnacji stóp ze skłonnościami do grzybicy Zobacz większe

Gruboziarnista sól do pielęgnacji stóp ze skłonnościami do grzybicy

SC-17

Nowy

Sól do stóp z dodatkiem olejków eterycznych cytrusowych(Citrus limonum, Cymbopogon citratus, Citrus aurantium)i olejek eteryczny z drzewa herbacianego.

Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne roślin przenikają do organizmu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Sól do stóp z dodatkiem olejków eterycznych cytrusowych(Citrus limonum, Cymbopogon citratus, Citrus aurantium)i olejek eteryczny z drzewa herbacianego. Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne roślin przenikają do organizmu. Sól do stóp ten efekt wspomaga jednocześnie regenerując skórę i polepszając jej ukrwienie ponieważ zawiera naturalne olejki i wyciągi z roślin, które w odpowiedniej koncentracji wnikają w warstwy skóry. Kąpiel w soli przynosi ulgę zmęczonym nogom zwłaszcza dotknięte grzybicą stóp. Rozpuszczona sól zapewnia ochronę stóp, dotlenia i przywraca uczucie świeżości.

Olejek z drzewa herbacianego (łac. Melaleuca Alternifolia) ma silne właściwości antybakteryjne, działa nawet na niektóre bakterie oporne na antybiotyki i jest naturalnym remedium na stany zapalne i infekcje skóry.

Sposób użycia: 3-4 łyżki soli wsyp do przygotowanej ciepłej kąpieli masując delikatnie stopy. Idealne efekty uzyskasz po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól wrażliwa jest na działanie promieni słonecznych, dlatego też chroń ją przed słońcem i trzymaj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.