Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli kozie mleko i miód Zobacz większe

Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli kozie mleko i miód

SC-09

Nowy

Sól regeneruje i wygładza skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi zmęczenie i stres. Minerały i oligoelementy zawarte w gruboziarnistej soli powodują, że kąpiele zalecane są osobom w każdym wieku. Wspaniale pielęgnuje to urodę i pomaga zachować zdrowie i radość życia.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne roślin przenikają do organizmu. Kąpielowa sól efekt ten wspomaga ponieważ zawiera kozie mleko i miód z wrzosów, które w odpowiedniej koncentracji wnikają w warstwy skóry. Sól regeneruje i wygładza skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi zmęczenie i stres. Minerały i oligoelementy zawarte w gruboziarnistej soli powodują, że kąpiele zalecane są osobom w każdym wieku. Wspaniale pielęgnuje to urodę i pomaga zachować zdrowie i radość życia.

Kozie mleko jest znane ze swych pozytywnych własności na skórę. Posiada dużą zawartość użytecznych białek i witamin A+E. Razem z miodem działa odżywczo na komórki skóry, uelastycznia ją i zmiękcza. Jako kosmetyk jest idealne dla wrażliwej, skłonnej do alergii skóry oraz przy różnorodnych jej chorobach. Jest odpowiednie do codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej cery, sprzyja zachowaniu urody i młodości. Sól polepsza ukrwienie i regeneruje komórki skóry. Słynąca z piękności królowa egipska Kleopatra zawdzięczała wspaniałą alabastrową skórę codziennym kąpielom w kozim mleku.

Sposób użycia: 3-4 łyżki soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskasz w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko umyje ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało. Sól chroń go przed słońcem i trzymaj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C