Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli pacific sun Zobacz większe

Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli pacific sun

SC-08

Nowy

Olejki z solą doskonale pielęgnują skórę i wpływają pozytywnie na cały organizm.

Działają orzeźwiająco świeżym zapachem pacyfiku co zapewnia cudowną świeżość oraz odprężenie. Specjalne dodatki zawarte w soli nie wysuszają skóry zapewniając jej maksymalny komfort.

Bardzo rześki, morski zapach kąpieli ukoi zmysły, wyciszy i zrelaksuje oraz wprowadzi w doskonały nastrój

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne roślin przenikają do organizmu. Sól do kąpieli ten efekt wspomaga, regenerując jednocześnie skórę i polepszając jej ukrwienie ponieważ zawiera naturalne olejki i wyciągi z roślin, które w odpowiedniej koncentracji wnikają w warstwy skóry.

Olejki z solą doskonale pielęgnują skórę i wpływają pozytywnie na cały organizm. Działają orzeźwiająco świeżym zapachem pacyfiku co zapewnia cudowną świeżość oraz odprężenie. Specjalne dodatki zawarte w soli nie wysuszają skóry zapewniając jej maksymalny komfort. Bardzo rześki, morski zapach kąpieli ukoi zmysły, wyciszy i zrelaksuje oraz wprowadzi w doskonały nastrój.

Sposób użycia: 3-4 łyżki soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskasz w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko umyje ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało. Kosmetyk ten wrażliwy jest na działanie promieni słonecznych, dlatego też chroń go przed słońcem i trzymaj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.