Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli róża z błyszczykiem Zobacz większe

Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli róża z błyszczykiem

SC-07

Nowy

Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne roślin przenikają do organizmu.

Kąpielowa sól efekt ten wspomaga ponieważ zawiera naturalne olejki i wyciągi z roślin, które w odpowiedniej koncentracji wnikają w warstwy skóry. Olejki i sól wpływają leczniczo na skórę i na cały organizm.

Błyszczyk zawarty w soli daje efekt mieniącej się wody w kąpieli.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne roślin przenikają do organizmu. Kąpielowa sól efekt ten wspomaga ponieważ zawiera naturalne olejki i wyciągi z roślin, które w odpowiedniej koncentracji wnikają w warstwy skóry. Olejki i sól wpływają leczniczo na skórę i na cały organizm. Błyszczyk zawarty w soli daje efekt mieniącej się wody w kąpieli.

Olejek eteryczny róży francuskiej (łac. Rosa Gallica) zalecany jest jako kosmetyczny dodatek do kąpieli, który wspomaga leczenie podrażnionej skóry np. przy drobnych zranieniach, pryszczach czy też uczuleniach skóry wrażliwej. Działa przeciwzmarszczkowo na skórę, poprawia samopoczucie i odświeża ciało.

Sposób użycia: 3-4 łyżki soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskasz w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko umyje ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało. Kosmetyk ten wrażliwy jest na działanie promieni słonecznych, dlatego też chroń go przed słońcem i trzymaj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.