Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli wanilia Zobacz większe

Gruboziarnista mineralna sól do kąpieli wanilia

SC-02

Nowy

Sól do kąpieli mineralna gruboziarnista z olejkiem waniliowym. Olejek waniliowy (łąc. Vanilla Planifolia) oczyszcza i uelastycznia skórę, zachowuje jej sprężystość, działa antyutleniająco. Jest wyjątkowo skuteczny w procesie regenerowania się skóry, zapobiega jej wysuszaniu i starzeniu. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Sól do kąpieli mineralna gruboziarnista z olejkiem waniliowym. Olejek waniliowy (łąc. Vanilla Planifolia) oczyszcza i uelastycznia skórę, zachowuje jej sprężystość, działa antyutleniająco. Jest wyjątkowo skuteczny w procesie regenerowania się skóry, zapobiega jej wysuszaniu i starzeniu. Wanilia ma ponadto działanie przeciwgorączkowe, a skóra po kąpieli długo zachowuje świeżość. Jej słodki zapach od razu poprawia humor, koi zmysły i wprowadza nas w czasie i po kąpieli w stan relaksu i harmonii.

Sposób użycia: 3-4 łyżki soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskasz w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko umyje ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało. Kosmetyk ten wrażliwy jest na działanie promieni słonecznych, dlatego też chroń go przed słońcem i trzymaj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.