Mydło oliwkowo-laurowe czekolada z pomarańczą Zobacz większe

Mydło oliwkowo-laurowe czekolada z pomarańczą

EB-04

Nowy

Czekoladowo-złoto-pomarańczowe mydło oliwkowe na bazie oliwy z oliwek i olejku laurowego z dodatkiem gorzkiej czekolady, masła kakaowego i olejku eterycznego pomarańczowego.

Składniki mydła odżywiają i nawilżają Twoją skórę zabezpieczając ją przed wysuszeniem, po dłuższym używaniu mydełko pozostawi skórę aksamitnie gładką i będzie sprzyjać jej prawidłowemu rozwojowi.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ręcznie robione mydło oliwkowo-laurowe wykonane zostało wyłącznie na bazie surowców roślinnych oleju z oliwek i laurowego.

Czekoladowo-złoto-pomarańczowe mydło oliwkowe na bazie oliwy z oliwek i olejku laurowego z dodatkiem gorzkiej czekolady, masła kakaowego i olejku eterycznego pomarańczowego. Składniki mydła odżywiają i nawilżają Twoją skórę zabezpieczając ją przed wysuszeniem, po dłuższym używaniu mydełko pozostawi skórę aksamitnie gładką i będzie sprzyjać jej prawidłowemu rozwojowi.

Składniki tego mydła oliwkowo-laurowego są bogatym źródłem witaminy A, E, F, H i soli mineralnych. Kąpiel z pianką o zapachu czekolady i pomarańczy spowalnia procesy starzenia i utrzymuje skórę w doskonałej kondycji, a skóra uwalnia hormony szczęścia- endorfiny