Mydło liczi z kwasem hialuronowym (Lychee) Zobacz większe

Mydło liczi z kwasem hialuronowym (Lychee)

LB-34

Nowy

Pierwsze w Polsce mydło z kwasem hialuronowym.

Jest to mydło glicerynowe na bazie roślinnej z ekstraktem liczi, olejkiem migdałowym oraz potrójnym kwasem hialuronowym.

Jest mydłem robionym ręcznie.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Mydło glicerynowe z ekstraktem liczi wyjątkowo bogate w witaminę C, z olejkiem migdałowym i z potrójnym kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy zawiera mieszaninę wielkocząsteczkowego, małocząsteczkowego i ultranisko-cząsteczkowego kwasu hialuronowego, jednego z najbardziej na świecie wartościowych czynników nawilżających. Kwas spłyca zmarszczki, a łuszczące partie skóry są zniwelowane, utrzymując jednocześnie wysoki poziom nawilżenia skóry.

Pierwsze w Polsce mydło z kwasem hialuronowym. Jest to mydło glicerynowe na bazie roślinnej z ekstraktem liczi, olejkiem migdałowym oraz potrójnym kwasem hialuronowym. Jest mydłem robionym ręcznie sprzedawane na wagę.

Użyty kwas hialuronowy w mydle w sposób innowacyjny zawiera mieszaninę wielkocząsteczkowego, małocząsteczkowego i ultraniskocząsteczkowego kwasu hialuronowego.

Mieszanka w postaci jednorodnego roztworu tych trzech różnych typów kwasów hialuronowych wykazuje najkorzystniejsze i wzajemnie uzupełniające się działanie mydła lychee.