Sól musująca do kąpieli babeczka czekoladowa w pudełku - zestaw upominkowy Zobacz większe

Sól musująca do kąpieli babeczka czekoladowa w pudełku - zestaw upominkowy

UBO-06

Nowy

Zestaw upominkowy Botanico sól musująca do kąpieli w kształcie babeczki z kawałkami czekolady w pudełku ekologicznym.

Sól posiada specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzujące, ma działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne. W kąpieli olejki i dodatki działają odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudzają krążenie, odświeżają, relaksują, łagodzą także zmęczenie i codzienne stresy.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw upominkowy Botanico sól musująca do kąpieli w kształcie babeczki z kawałkami czekolady w pudełku ekologicznym. Sól posiada specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzujące, ma działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne. W kąpieli olejki i dodatki działają odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudzają krążenie, odświeżają, relaksują, łagodzą także zmęczenie i codzienne stresy. Sól w kształcie babeczki w eko pudełku z drewna bukowego może być dobrym i niedrogim pomysłem na prezent na każdą okazję. Może być jednocześnie oryginalnym, pachnącym upominkiem przeznaczonym dla kochanej osoby która dba o zdrowie swojej skóry.

Czekolada (Chocolate) w dawnych czasach była traktowana z niezwykłą czcią i pełniła szczególną funkcję podczas odprawiania świętych rytuałów. Ze względu na swe własności i działanie zyskała miano "Napoju Bogów". Czekolada wpływa na wzrost poziomu serotoniny i endorfiny w mózgu i dlatego nazwana jest hormonem szczęścia. Poza tym nie tylko świetnie smakuje ale ma bardzo dobry wpływ na skórę i jej wygląd. Podstawę czekolady stanowi masło kakaowe mające działanie pielęgnacyjne i nadające przyjemny aromat. Zawiera cynk, magnez i wapń oraz jest bogatym źródłem witamin A, E, F, H i soli mineralnych.

Sposób użycia: Przygotuj ciepłą kąpiel, wyjmij babeczkę z pudełka i wrzuć pod prądem wody do kąpieli. Sól musując rozpuści się, wytworzy przyjemny zapach czekoladowy w łazience i odpręży ciało. Kąpiel przywraca elastyczność skórze oraz przeciwdziała wysuszeniu skóry. Produkt chroń przed słońcem, trzymaj go w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze do 25 °C.