Sole musujące do kąpieli muszelki paiffic na podstawce drewnianej 4 szt. - zestaw upominkowy Zobacz większe

Sole musujące do kąpieli muszelki paiffic na podstawce drewnianej 4 szt. - zestaw upominkowy

UBO-04

Nowy

Zestaw upominkowy Botanico z solą musującą do kąpieli w kształcie muszelek o zapachu morskim na drewnianej podstawce.

Sól posiada specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzującymi oraz działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało.

Olejki zawarte w soli działają odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudzają krążenie, odświeżają, relaksują, łagodzą także zmęczenie i codzienne stresy

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw upominkowy Botanico z solą musującą do kąpieli w kształcie muszelek o zapachu morskim na drewnianej podstawce. Sól posiada specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzującymi oraz działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. Olejki zawarte w soli działają odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudzają krążenie, odświeżają, relaksują, łagodzą także zmęczenie i codzienne stresy. Sól w kształcie muszelek na eko podstawce z drewna bukowego może być pomysłem na prezent na każdą okazję. Może być jednocześnie oryginalnym, pachnącym upominkiem przeznaczonym dla każdego kto dba o zdrowie swojej skóry.

Sposób użycia: Przygotuj ciepłą kąpiel, wyjmij 1 lub 2 muszelki i wrzuć pod prądem wody do kąpieli. Muszelka musując rozpuści się, wytworzy przyjemny zapach morski w łazience i odpręży ciało. Kąpiel przywraca elastyczność skórze oraz przeciwdziała wysuszeniu skóry. Produkt chroń przed słońcem, trzymaj go w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze do 25 °C.