Sól musująca do kąpieli serce melisa z nagietkiem w pudełku - zestaw upominkowy Zobacz większe

Sól musująca do kąpieli serce melisa z nagietkiem w pudełku - zestaw upominkowy

UBO-02

Nowy

Zestaw upominkowy Botanico sól musująca do kąpieli w kształcie serca z olejkiem eterycznym melisowym i kwiatem nagietka w pudełku ekologicznym.

Sól posiada specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzujące, ma działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne. 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw upominkowy Botanico sól musująca do kąpieli w kształcie serca z olejkiem eterycznym melisowym i kwiatem nagietka w pudełku ekologicznym. Sól posiada specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzujące, ma działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne. W kąpieli olejki i dodatki działają odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudzają krążenie, odświeżają, relaksują, łagodzą także zmęczenie i codzienne stresy. Sól w kształcie serca w eko pudełku z drewna bukowego może być pomysłem na prezent na każdą okazję. Może być jednocześnie oryginalnym, pachnącym upominkiem przeznaczonym dla kochanej osoby która dba o zdrowie swojej skóry.

Melisa lekarska (łac. Melissa Officinalis) ma zastosowanie lecznicze od tysięcy lat, już w Starożytnej Grecji Hipokrates i Dioskurides opisywali jej właściwości. Melisa działa zbawiennie na skórę, ma działanie tonizujące i relaksujące. W aromaterapii melisa stosowana jest jako doskonały środek na bezsenność, działa uspokajająco i odprężająco. Melisa działa przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie i ściągająco. Zmniejsza także reakcję organizmu na ukąszenia komarów.

Nagietek (łac. Calendula Officinalis) wykazuje działanie przeciwbakteryjne, pobudzające, gojące oraz zmniejszające napięcie mięśni gładkich. Nagietek zawiera substancje wzmagające naturalne mechanizmy obronne organizmu, fitosterole czyli tzw. regulatory procesów życiowych. Ma działanie wybitnie pielęgnujące, skóra staje się aksamitnie gładka.

Sposób użycia: Przygotuj ciepłą kąpiel, wyjmij serduszko z pudełka i wrzuć pod prądem wody do kąpieli. Sól musując rozpuści się, wytworzy przyjemny zapach melisowy w łazience i odpręży ciało. Kąpiel melisowo-nagietkowa przywraca elastyczność skórze oraz przeciwdziała wysuszeniu skóry. Produkt chroń przed słońcem, trzymaj go w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze do 25 °C